Videomängus „Mario Kart“ on taga sõitva vastase takistamiseks hea viis visata autost välja banaanikoor. Aga mis juhtuks nii päriselus ja päris autoga? Mis saab, kui auto sõidab maanteel või tänaval üle hunniku banaanikoorte?

YouTube’i kanali The Hoonigans mehed korraldasid „Mario Karti“ eksperimendi ehk uurisid, kas videomängu relv ehtsal asfaldil töötab.

Hooningans’id asetasid suletud rajale kümneid banaanikoori ja saatsid nendega rinda pistma 2018. aasta Audi RS5. Pidamise katse näitas, et banaanikoortel pole päriselus sugugi nii libedusttekitavat efekti kui mängus.

Või vähemalt ei mõjutanud koored sugugi 444-hobujõulise neljarattaveoga Audi pidamist.

Aga siiski ei maksa unustada, et banaanikoorele astudes võib inimene korralikult pidamise kaotada, libastuda ning rängalt kukkuda. Seda on isegi „Müüdimurdjad“ tõestanud.

Jaga artiklit

3 kommentaari

N
Nõme eksperiment.  /   08:43, 29. aug 2018
Puulehedki on ülilibedad sügisel. Loomulikult on banaanikoored asfaltist kordi libedamad ja võivad libisemise põhjustada.
E
Ehvik  /   21:11, 28. aug 2018
Endal 20 aastat tagasi kogemata läbi proovitud ja pühkis... Kaotasin juhitavuse ja sõitsin vilja põllule. Õnneks midagi ei juhtunud ja auto oli ka piisavalt maastiku suutlik et sain ise välja 😁

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis