Suhted

Võta appi need kolm nippi ja su naine ei taha sinust kunagi loobuda (9)

Ohtuleht.ee, 2. september 2018, 21:51
Naistele meeldivad armsad üllatused Pixabay.com
Kui sa tahad teada, kuidas panna naist endasse armuma ning luua temaga sügavamal tasandil side, pead sa järgima vähemalt kolme lihtsat põhitõde. Naine ei ole üleliia müstiline olend. Kui pikemalt järele mõelda, tulenevad kõik naiste soovid ja ootused põhilistest inimvajadustest.

YourTango kirjutab, et juba aastal 1958 tutvustas ameerika psühholoog doktor William Schutz ideed, et enamik inimesi vajab suhtes olles kolme asja: kontrolli olukorra üle, kaasamist ja kiindumust. Need kolm põhivajadust ei ole ju tegelikult midagi erilist. Me kõik tahame tunda, et me oleme olulised, et keegi tahab meid ning meid kaasatakse. Samamoodi on meil pidev hirm, et meid eiratakse, alandatakse või jäetakse maha.

Schutzi teooria järgi tulebki naisega suhet luues lähtuda just nendest kolmest põhivajadusest.

Kontrollivajadus

Kui sa tõesti naisest hoolid, on sinu ülesanne lasta tal olukorda kontrollida. Et naine saaks enda südame avada, peab ta tundma end piisavalt turvaliselt, et ennast sulle avada.

Üks viis taolise usalduse loomiseks on alati naisele teada anda, millal ta sind jälle näeb või millal sa talle helistad. Anna edasi selgeid sõnumeid, et ta teaks, mida oodata. Ühelegi naisele ei meeldi teadmatuses passida ja oodata, millal mees helistab. Kui sa talle enda plaanidest teada annad, tunneb naine, et on sinu elus tähtis inimene. Muidugi on oluline, et sa enda lubadustest ka kinni peaksid.

Kui sa pead lubadusest kinni, tunneb naine end erilisena. Kui sa lubadusest kinni ei pea, vallandab see aga naises tavaliselt alateadliku hirmutunde. Nii on naisel sind keeruline usaldada. Midagi rohkem petlikke lubadusi, seda väiksema tõenäosusega naine sind usaldama hakkab. Mehed võivad naisi ju kontrollfriikideks nimetada, kuid tegelikult on kontrollitunde ja turvatunde vahel tugev side. 

Kaasamisvajadus

Kui sa jagad naisega seiku enda igapäevaelust, tekitab see temas tunde, et ta on kaasatud. Mida rohkem sa talle endast räägid, seda suuremat sidet ta sinuga tunneb.

Kui sa kõneled temaga igapäevastest probleemidest ja saavutustest, tunneb naine, et tal on osa sellest, mis sinu elus toimub. Selle tulemusena teie omavaheline side tugevneb. Kusjuures paljud mehed üritavad seda alateadlikult ära hoida ning on enda silmarõõmuga pigem lakoonilised.

Võib juhtuda, et sa eelistad hoopis vaikse kuulaja rollis olla ning seeläbi rahuldad sa kindlasti naise tähelepanuvajadust. Lõpuks tunneb naine aga, et ta räägib sulle endast kõike, kuid vastu ei saa midagi. Ta võib alateadlikult tunda, et ta on alandatud, kuna tunneb, et pole sinu jaoks piisavalt usaldusväärne.

Kui sa enda tüdruksõbraga kokku saades vaid nalja viskad, näeb naine õigepea, et sa kannad maski. Kui sa tõesti tahad kedagi endale ligidale saada, pead selleks ka ise valmis olema.

Kiindumusvajadus

Me kõik tahame olla armastatud, jumaldatud ja hellitatud. Meil kõigil on nii-öelda oma armastuse keel, milles eelistame end enim väljendada. 

Kui naise jaoks on oluline see, et teda hinnataks, ootab ta mehelt komplimente enda tarkuse, ilu ja teiste heade omaduste kohta.

Mõnele naisele meeldib kiindumuse tõestuseks kingitusi saada: lilli, šokolaadi või ehteid. Näita naisele, et ta on neid kingitusi väärt.

Mõnedele naistele meeldib tunda, et nende eest kantakse hoolt. Sedasorti naine tunneb end liigutatuna, kui oled tema auto ära tankinud, prügi välja viinud või majas mõne katkise asja ära parandanud.

Osade naiste jaoks on aga esikohal füüsiline kontakt. Kui naise armastuse keel on just selline, ei tähenda see, et ta sooviks sinuga lakkamatult armatseda. Talle on oluline ka teineteise kaisus teleka vaatamine või see, et sa asetad enda käe autoroolis olles tema põlvele.

Lõpetuseks on hulk naisi, kelle jaoks on esikohal koos veedetud kvaliteetaeg. Tule kindlal ajal koju, et naisega romantiline õhtu veeta või veetke üks päev nädalas ainult kahekesi.

Mida rohkem sa enda partneri kiindumusvajaduste kohta õpid, seda suurema tõenäosusega suudad naise endasse armuma panna.

Samal teemal

19. aprill 2018, 09:53
Neli nippi, kuidas naisele esimesel kohtingul muljet avaldada
8. september 2017, 10:14
3 viisi, kuidas mees paneb naise end ilusana tundma!
4. mai 2017, 13:36
MEES - PANE TÄHELE! 4 romantilist nippi eelmänguks!

9 KOMMENTAARI

m
Mehelt meestele 13. september 2018, 01:12
Nojah! Ma kohe ausalt ütlen, et täitsin kõik need punktid ja tulemuseks on alimendid.
k
kas tõesti 3. september 2018, 13:19
inimesed järgivad kõiki soovitusi mis lehtedes on.
Loe kõiki (9)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
aare.kartau@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee