Kasulik

Kvaliteetsed ja iseloomuga dušinurgad ja vanniseinad Leedust 

Vannituba.ee, 6. september 2018, 11:39
 
Vannituba.ee salong pakub juba neli aastat Leedu dušinurkade tootja „Baltijos Brasta” kõrge kvaliteediga tooteid. Need dušinurgad, dušiseinad, dušiuksed ja vanniseinad on klientide hulgas väga hinnatud.  Kõiki tooteid on võimalik tellida ka kodulehelt: www.vannituba.ee

„Baltijos Brasta” tehas toodab neid Kaunases juba üle 18 aasta ning turustab erinevates Euroopa riikides, näiteks Saksamaal, Prantsusmaal, Norras, Soomes. Kõige tähtsamaks on alati peetud ustavust kliendile, kvaliteeti ja disaini. Tooted on tänapäevase disainiga, tugeva konstruktsiooniga ja  veetihedad (näiteks tihendid on toodetud Itaalias, uksehinged aga Saksamaal).

Teatud standartooteid on kohe tehase laos valmis, nende tarneajad on 1-2 nädalat. Erimõõduga toodete tarneajad on 3-5 nädalat.

Mittestandardsete toodete sari on olnud alati Baltijos Brasta eripära – see tähendab et peaagu kõiki tooteid saab tellida vastavalt kliendi mõõtudele! Enamikke dušinurki ja seinu saab tellida ka seitsmes erinevas värvitoonis klaasidega. Vannituba.ee on harjunud lahendama erinevaid dušinurkadega seotud küsimusi nii väga väikeste kui ka suurte vannitubade osas. Juhul kui tellida ettevõttelt paigaldus, pakutakse tasuta teenusena kliendi kodus mõõdistamist ja konsultatsiooni. Lisaks võimalust vana toode utiliseerida.

Kodulehelt www.vannituba.ee tellides on Baltijos Brasta tooted -15% soodsamad.

Samuti külasta Vannituba.ee esinduspoodi Tallinnas Järve keskuses, avatud iga päev 10-20.00

Telefon 5256053, e-mail: tallinn@vannituba.ee

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
aare.kartau@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee