Mehele | Sisuturundus

VAATA ERITI KUUMA VIDEOT! | Hot Lipsi omanik: mehed, kinkige kallimale armastuse märgiks sekslelu! 

Hot Lips | Stanislav Moškov, Jörgen Norkroos, 20. september 2018, 09:48
„Meil on selline reegel, et iga poodi sisenejat peab teretama, see on nagu refleks. Kui klienti teretatakse, tunneb ta, et on oodatud ega pea mööda seinu hiilima. Samas enam me ei pressi ega paku kliendile vägisi abi. Ainult siis, kui näeme, et keegi on häbelik ning hädas soovitu leidmisega,“ räägib Maardus asuva erootikapoe Hot Lips omanik.

Hot Lipsi kasuks räägib just selle suurus – kokku 2000 ruutmeetrit pinda, sellest 700 ruutmeetril saab klient tuhandete toodetega tutvuda. Kui ühelt poolt leiab sealt kõike (ja tõepoolest, KÕIKE), siis teisalt saab inimene rahulikult ringi vaadata. „Väiksemate erootikapoodide puhul, kus ruumi on vähe, võib inimesel tekkida ebamugavustunne. Tajud kuklas kellegi pilku või pead müüjalt teise ostja kuuldes midagi paluma,“ selgitab Hot Lipsi omanik.

Ta tunnistab, et kuigi eestlane on muutunud erootikapoodides käimise osas veidi julgemaks, on siiski väga palju neid, kes tunnevad valehäbi. „Aga miks peaks? Igaühel on omad fantaasiad ja fetišid,“ mõtiskleb poe omanik. Muide – tegelikult jõuavad Hot Lipsi ka paljud need, kes ei plaani erootikakaupu osta. Juba mõnda aega on Hot Lipsis välja pandud suur valik toidulisandeid. „Tihti juhtub nii, et tullakse toidulisandeid ostma, aga märgatakse hoopis ägedaid lelusid,“ muigab Hot Lipsi omanik.

Klientidel on välja kujunenud omad lemmikud

Uurides, milline on Hot Lipsi kõige populaarsem toode, ei kahtle omanik hetkegi: Satisfyeri vibraator. „See on kliitoristimulaator, mis on piisavalt odav, kuid samal ajal ka kvaliteetne. Satisfyeril on orgasmigarantii, räägitakse isegi, et multiorgasmi garantii,“ pajatab erootikapoe omanik.

Foto: Stanislav Moškov

Üleüldiselt kiidab ta eestlaste vibraatorimaitset. Kui tullakse sekslelusid ostma, siis valitakse pigem kvaliteetsemad. „Eestis on palgatase Soomega võrreldes neli korda väiksem, aga peab ütlema, et siin ostetakse hoopis kallemaid asju kui Soomes. Väga populaarsed on LELO ja Fun Factory tooted,“ lausub mees.

Teiseks hitt-toodete kategooriaks on kõik rollimängudega seonduv: pesu, kostüümid, parukad, sukad. „Kui oled 10-20 aastat kellegagi koos olnud ning tahaksite vaheldust, siis parukad on esimeseks sammuks. Need muudavad sind imelihtsalt võõraks. Parukas peas ja kõrged kontsad all, näed, et mees vaatab sind teistmoodi kui tavaliselt,“ selgitab erootikapoe omanik. Et parukat või pesu saab kasutada vaid ühe korra, ei maksa peljata. Kostüüm on mehe jaoks sama erutav ka paar kuud hiljem.

Foto: Stanislav Moškov

Vibraatorite ja rollimängude järel tuleb tavaliselt suhtesse anaalteema. „Pärast „50 Shades of Grey“ raamatuid ja filme läks see teema vägagi käima,“ nendib mees. „Aga ka siin peab toodete valimisel ettevaatlik olema. Anaaltapi osas tuleks alustada kõige väiksemast, sest muidu võib kogemus osutuda nii ebameeldivaks, et seda ei soovita korrata. Ja kindlasti peab kasutama hea kvaliteediga libestit. Kui aga piitsutama hakatakse, peab enne kokku leppima, kui tugevalt täpselt – muidu kaob nauding.“

Foto: Stanislav Moškov

Lõpetuseks soovitab Hot Lipsi omanik oma armsamale sekslelusid kinkida – see on midagi, mis toob pikalt kestnud suhtesse vaheldust. „Teine saab natuke rõõmsamaks ja selle peale sina ise ka. Mehed kardavad tihti, et kui kingivad naisele vibraatori, pole neid enam vaja. See on müüt. Sekslelu voodiellu toomine teeb suhte hoopis särtsakamaks,“ räägib ta.

„Mehed, kinkige naistele sekslelusid. See on midagi armastuse märgiks,“ kinnitab erootikapoe omanik.

Tutvu Baltikumi suurima erootikakaubamajaga aadressil Vana-Narva mnt 20b (10.00-21.00, tasuta parkimine) või www.hotlips.ee

Foto: Stanislav Moškov