(Pexels.com)

Unustagem tülitsemine selle üle, kas ananassi koht on pitsa peal või mitte. Tegemist on ebaolulise probleemiga, kui kaalul on midagi palju tähtsamat, nimelt inimelud!

Nimelt kirjutab Daily Mail, et mullu pidi enam kui 2300 ameeriklast pitsaga seotud õnnetuste tõttu meditsiinitöötajatelt abi paluma. Kõnealuse numbri hulka kuulusid arvukad kukkumised pitsa kandmise ajal, põletused (nii pitsa kui panniga) ja pitsalõikuriga tekitatud lõikehaavad.

Lisaks sellele on kukutud pitsarestoranide ees, sees ja ligiduses ning tagatipuks on mainitud ka juhtumeid, kus inimene on voodis lesides käe viimase pitsaviilu järele sirutanud, ent sooja ja juustuse suutäie asemel on pihku jäänud tühjus ning lõunapaus on lõppenud paraja prantsatusega põrandale.

Võttes arvesse, et iga-aastaselt söövad ameeriklased ära umbes 3 miljardit pitsat, on tegemist üsna väikese arvuga. Võrdluseks – raamatutega seotud õnnetusi oli umbes 11 880, millest tulenevalt saame järeldada, et lugemine on tunduvalt ohtlikum tegevus, kui söömine.

Jaga artiklit

4 kommentaari

T
tüse  /   08:38, 12. sept 2018
Pitsa on väga hea ja burksid on veel paremad!

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis