2
fotot

Venekeelses sotsiaalmeedias Vkontakte levis video, mis algas kahe noormehe kaklusest. Esialgu üksteisega vastastikku poksiasendis seisnud noormeestest jäi üks pärast esimest lööki selgelt alla.

Algas hävitus, kus sinisesse riietunud noormees tümitas ohvrit löökidega pähe, korduvalt rindkeresse, jalgadesse ning mõne aja pärast liitusid temaga teised peksjad, kirjutab Delfi.

Lääne-Harju politseijaoskond on alustanud antud videos nähtava uurimiseks kriminaalmenetlust kehalise väärkohtlemise paragrahvi alusel. "Esimesed menetlustoimingud on tehtud ning muuhulgas tuvastame hetkel ka videos olevaid isikuid," kommenteeris politsei pressiesindaja Marie Aava.

Videot kaklusest vaata SIIT.

Jaga artiklit

98 kommentaari

J
jah  /   01:22, 16. sept 2018
isegilitsidvahtisid pealt, kes kõvem.Aga see kaklus on pigem diileripoolt ilmselt rahaga sissekukkumisest ja kauba valest käitlemisest,sellest narkodiilimisest tuleks siin pundikaklustes otsida jälgi
1
100 % kindel et politsei saaks need kõik osalejad seal kätte  /   12:27, 13. sept 2018
Iseäranis kuidas politsei pärast käitub. Ei järgne siin kellegile mingeid karistusi olen kindel. Aga kui karistada siis rangelt. Vanematele sellised suured mahlased trahvid, et annavad ise oma võsukestele meeldejäävad triibulised.

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis