Suhted

„TA OLI ISE SÜÜDI“: loe naiskoomiku ilmekat võrdlust vägistamise kohta (26)

Ohtuleht.ee, 26. september 2018, 21:41
 PantherMedia/Scanpix
Uus-Meremaa koomikul Alice Brine’il sai kõrini sellest, et vägistamises nähakse tänaseni mõnikord rünnaku ohvri enda süüd. Naine pani kirja ilmeka iroonilise paralleeli – mis oleks naljakas, kui see nii tõsine poleks – ja see kogus sotsiaalmeedias kõvasti kuulsust.

„Hakkan minema koju kaasa täiesti juhuslike väga purjus meestega ja kõiki nende asju varastama. Kõike, mis neil on. Mina pole ju süüdi ... nemad on purjus. Nad oleks ise pidanud ettevaatlikumad olema.

90% juhtudest pääsen puhtalt, aga kui üks julge mees mind kohtus süüdistab, siis vaidlen vastu, et ma polnud kindel, et ta seda tõsiselt mõtles, kui ütles „Ei, ära varasta mu Audit“. Ma polnud kindel, et ta seda tõsiselt mõtles. Ma küsisin: „Kas ma palun tohiksin varastada su Gucci kella?“ Ta ütles „ei“, aga ma polnud kindel, et ta seda ikka tõsiselt mõtles.

Ta oli purjus. Ta oli ise süüdi. Oleksite ise pidanud nägema, milline ta klubis välja nägi: see kallis särk ja uhked kingad. Millise sõnumi ta sellega saatis!? Ma arvasin, et ta tahtiski, et ma tuleksin ja kõik tema kraami ära varastaksin. Ta ise küsis seda. Kui ta ütles selle peale „ei“, et ma tahtsin kõike tema vara ära viia, siis ma polnud kindel, et ta seda ikka nii mõtles. „Ei“ pole piisavalt selge vastus, see võib tähendada mida iganes.“

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
aare.kartau@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee