Suhted

Erektsiooniravimi kugistamine lõi mehel silme eest punaseks – elu lõpuni

Ohtuleht.ee, 4. oktoober 2018, 19:32

8 KOMMENTAARI

k
karm, kui/ 5. oktoober 2018, 15:45
31 aastane mees peab viagrat krõbistama. Lisaks kaotab veel norm nägemise ka.
t
Tõeleid/ 5. oktoober 2018, 17:58
ja mis siis , see eest seisab kui tinasõdur alati valvel !
k
karm, kui pead õnnistuseks...:/ 6. oktoober 2018, 19:14
"Lisaks nägemise kahjustamisele on erektsiooniravimitel liiga suures koguses tarvitatuna teadupärast ka teisi kõrvalnähtusid. Näiteks infarkt, pikaajalised ja valulikud erektsioonid, mis ravimata jätmise korral võivad lõppeda gangreeni ning peenise amputeerimisega."
m
Milleks/ 5. oktoober 2018, 07:12
m
mõttetu/ 5. oktoober 2018, 11:22
Mulle ka taheti pähe määrida, vaatasin, et isegiseal müüakse. Algul keeldusin, aga tehti allahindlust kõvasti, otsustasin proovida, polnud mingit mõju.
l
Lex/ 5. oktoober 2018, 12:42
Mhm! Võib ka klooriga määrida.
o
oli kuulda juhust/ 4. oktoober 2018, 22:14
kus ka üks habemik kugistas seda ... oli mingi mutikese soovitus ja nüüd näeb alt välja kui naine
k
Kõrvaltoime/ 4. oktoober 2018, 21:11
Paljudel meestel elu lõpuni haiglaslik pidev erektsioon

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
vidrik.vosoberg@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee