Päevaretsept

ÕLLEPÄEVIK: Do I Have A Contact In Moscow? 

Toimetas Vidrik Võsoberg, 15. november 2018, 16:55
 tartugambrinus.blogspot.com
Gambrinus maitses põneva nime ja legendiga Rootsi õlut.

Do I Have A Contact In Moscow? (Brewski, Rootsi), pdl 0,33 l, alc 8,5% vol. Ratebeeri liigimääratlus: „Imperial IPA“ ja hinnang 83 punkti.

Tootjainfo: „Our agent is a theoretical dwarf thought to be companion to our contact in Moscow... The agent was postulated to explain a perceived cycle of mass extinctions in earth's history. Scientist speculated that such an act could affect the orbit of objects in the far outer solar system, sending them on a collision course with Earth. We send this alien DDH new England DIPA on a collision course with mankind. Prepare for impact.

Väike lihtne pudel. Sildil ... ee ... kurjapilguline kiiver musijäljega. Määrdunudkollane hõre sõrmepaksune vahukiht kaob kiirelt. Õlle värvus - kuskil kraavimuda ja virsikumehu vahepeal. Aroom - troopiliselt puuviljane ja kirbelt pärmine.

Esmamekk on raskepoolse kehaga ja magusakas ning kirbevõitu. Keskmaitse meenutab üsna-üks-ühele virsikumehu. Või noh, mango-virsiku segamehu. Ainult et veidi keeltkratsivas-kirbevõitu versioonis.

Lõppmaitse on tihke, mehune-mudrune-troopiliselt segumehune. Ja kirbe, mis te siis mõtlesite? Järelmekk - no algusest lõpuni üsna ühetaoline, ehkki mitte üheülbane!

Raskepoolse kehaga, vähekarboniseerunud ja kuivapoolse paletiga, magusakas-hapukas-vürtsikas-magusakas-mõrkjas-hapukas-vürtsika buketiga HEA taseme rüübe. Kirbevõitu troopiline segumehu. Kui see teile meeldib, siis olete sillas. Kui ei meeldi, siis ärge seesinast jooki näppige.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
aare.kartau@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee