Reis

Vihane reisimees pistis protestiks oma pagasile tule otsa 

Toimetas Vidrik Võsoberg, 21. november 2018, 22:14
 Pixabay
Oled sa kunagi läinud korralikult marru, sest su lennureis lükati edasi? Rumal küsimus: kes veidi reisinud, see on ka lendude „käntseldamisega“ ning sellest tekkiva mitte just liiga hea enesetundega kokku puutunud, kirjutab BroBible.

Ja mida sa tegid, kui su lend edasi lükati? Vingusid ja pahurdasid muidugi? Sest mida muud inimene teha saaks. Keegi ei hakka ju protestiks näiteks enda reisikohvrit maha põletama, eksole.

Või siiski.

Travel+Leisure kirjutas, et eelmisel neljapäeval pidi PIA lend number PK-607 suunduma Islamabadist Pakistani linna Gilgitisse. Islamabadi lennuväljal valitses aga halb ilm ja tehnilistel põhjustel jäeti lend ära.

Reisijad hakkasid pahameelest karjuma ja lennujaama personaliga kurjustama, aga üks reisija läks õige mitu sammu kaugemale ning süütas protestiks oma pagasi põlema.

See ei muutnud mõistagi midagi. Reisijad paigutati ööseks hotellidesse ning neile kinnitati, et järgmisel päeval viib neid sihtkohta erilend. Kui selle loo peategelast põlengu tekitamise pärast kuhugi väiksesse ruumi ei viidud, oli tema teo tulemuseks ainult see, et ta jätkas järgmisel päeval reisi teist päeva kantavate sokkidega.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
aare.kartau@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee