Suhted

Teadlased selgitasid välja, milliste omadustega mehed rohkem seksivad (8)

Ohtuleht.ee, 27. november 2018, 21:21
 Pixabay
Mehed usuvad sageli, et rohkem võimalusi magamistoas hullamiseks tagavad jõusaalitunnid, juuksegeel ja solaariumipäevitus. Enda välimuse eest hoolitsemine ei tee kindlasti kahju, aga Queenslandi tehnoloogiaülikoolis tehtud uuring leidis, et märksa olulisemad on siiski isikuomadused.

Maxim kirjutab, et teadlased analüüsisid 3000 mehe ja 1500 naise küsitlustulemusi. Aktiivsema seksuaaleluga meeste kohta tehti uuringus järgnevad järeldused: nad kalduvad olema avatumad, emotsionaalselt stabiilsed ja kohusetundlikud.

Teisisõnu: rohkem naudivad voodirõõme sõbralikud mehed, kes ei lase end millestki morjendada ja kes samas kedagi „üle ei lase“.

Terapeut Bianca Rodriguez ütles The New York Postile, et naisi tõmbavad need iseloomumadused, sest „nad tahavad tunda end turvaliselt ja armastatuna“.

„Mis seksi puutub, siis on naised meestest teadlikumad,“ sõnas Rodriguez. „Ja nad otsivad mehes omadusi, mis annavad märku stabiilsusest ja sellest, et mees ei kao kuhugi ära.“

Samast uuringust selgus rohkem voodirõõme nautivate naiste kohta üksainus omadus: meeldivus.

Ka uuringu autorid ise nentisid, et tulemuste põhjal võivad meeste isikuomadused anda seksis ja paljunemises neile eelise, aga naiste puhul ei näi see kehtivat.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
aare.kartau@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee