Päevaretsept

HEAD ISU: loe, milline oli 36 aastat hukkamist oodanud mõrtsuka viimane eine 

Toimetas Vidrik Võsoberg, 6. detsember 2018, 22:04
Mõrvar David Earl Miller ootas 36 aastat hukkamist, arvatavalt läks ta täna sellele lõpuks vastu kartulipudruga kõhus.  AP/Scanpix
Kui midagi vahele ei tulnud, siis hukati USAs Tennessee osariigis täna õhtul elektritoolil mõrtsukas David Earl Miller, kes ootas surmamõistetute osakonnas oma saatust lausa 36 aastat.

LadBible kirjutab, et elektritooli valis mees hukkamisviisiks ise. Siiski oli tal võimalus kella 19-ks määratud hukkamise eel taotleda ülemkohtult selle ärajätmist.

„See oli juhuslike sündmuste rida, mis viis mehe sinna, tema juurde ja tema süütu elu kallale,“ tõdes juhtumit uurinud endine Knoxville’i politseileitnant Jim Winston. „Ta hakkas just elama iseseisvat elu ja mees võttis selle temalt. Kelleks naine oleks võinud saada või milline oleks olnud tema tulevik, kui ta oleks saanud elada ... me ei saa seda iial teada.“

1. novembril hukati samuti Tennessees elektritoolil 63-aastane Edmund Zagorski. Zagorski mõisteti 1983. aastal süüdi kahe mehe tapmises. Süüdistuse kohaselt meelitas mehed metsa, lubades neile marihuaanat müüa. Siis lasi ta nad maha, lõikas kõrid läbi ja võttis neilt raha ära.

Ameerikas on kombeks, et surmamõistetud saavad valida oma viimase söömaaja. Zagorski valis seasabad ja küpsetatud seakintsu.

David Earl Millerile serveeriti täna pärastlõunal tema viimane söögikord, mis koosnes tema soovil järgnevast:

küpsetatud kana

kartulipuder

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
aare.kartau@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee