Ajalugu

KONTORISÕDADE UUS TASE: vaata, millised relvad on vahukommiamb ja rahakummi-kuulipilduja 

Toimetas Vidrik Võsoberg, 13. detsember 2018, 21:52
 PantherMedia/Scanpix
Paljudes kaasaegsemates ettevõtetes korraldatakse Casual Friday’sid: üldiselt tähendab see lihtsalt luba reedeti kontoris lipsu ja pintsaku asemel vabamat riietust kanda. Mõnes ettevõttes aga on lubatud reede pärastlõunatel veelgi vabamalt võtta ja auru välja lasta – näiteks kolleegidega noolepüssisõdasid pidades, kõigil karukostüümid seljas. Ja tõenäoliselt lubatakse nii mõneski asutuses kontorisõdu pidada ka jõulupeo ajal.

Aga oma kontoriboksi kaitsmiseks ei pea tingimata varastama kodust lastelt Nerfi noolepüssi: leidub ka muid põnevaid kontorisõja relvi. Näiteks vinge edasiarendus näpu vahelt kolleegi suunas lennutatavast rahakummist. Rubber Band Machine Gun ehk rahakummi-kuulipilduja on puust mängurelv, mille eeskujuks kõige esimene kuulipilduja – 1862. aastal patenteeritud Gatlingi kahur.

 Tootja

Relva laadimine on ilmselt üsna ajamahukas, aga see-eest võimaldab kahur lennutada kolleegide suunas 204 rahakummi järjest. Lõbu pole odav: Uncrate müüb kasevineerist ja elektrimootoriga kummikuulipilduja komplekti 200 dollariga ehk 176 euroga.

Teine muhe kontorirelv on tagasihoidlikum ja ka mõõdukama hinnaga: vahukomme tulistav vibupüss maksab 89 taala ehk 78 eurot. Erinevalt kummidest saab selle laskemoona pärast lahingut ära süüa.

 Tootja

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
aare.kartau@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee