Suhted

ÄRA OLE MÜHAKAS: kuidas käituda härrasmehena ka juhusuhetes? (18)

Ohtuleht.ee, 27. detsember 2018, 21:13
 Pixabay
Nii mehed kui naised harrastavad vahepeal üheöösuhteid: juhuseks pakub võimalust lustida ilma kohustusteta, tulevikuplaanideta, lihtsalt ja spontaanselt. Aga siiski peaks härrasmees isegi lihtsa ja kiire üheöörõõmu puhul käituma viisakalt ja järgima teatud reegleid – kasvõi selleks, et voodipartner ei laseks linna peale levima jutte, et „selle mühakaga küll voodisse ronida ei tasu“. AskMen on pannud kirja naisterahva nõuanded džentelmenlikuks käitumiseks juhusuhetes.

1. Too kaitsevahend kaasa – ja kasuta seda

Liiga paljud mehed kujutavad ette, et suguhaigused on miski, mis juhtub kuskil mujal ja kellegi teisega, ning et õigeaegne väljatõmbamine on piisav rasestumisvastane vahend.

2. Pööra temakesele tähelepanu

See lihtsalt pole ilus ega naisterahva jaoks kuigi erutav, kui mees on ühe silmaga telefonis ja mängib armumängude kõrvale veebipokkeri turniiri.

3. Libesti on juhusuhte sõber

Kaks arvatavalt juhuslikult kohtunud inimest pole saanud pikalt harjutada teineteise erutamise võtteid. Sestap ei maksa sugugi häbeneda libestituubi järele haaramist.

4. Veendu, et temake on ikka tehtavaga nõus

„Kas nii on okei?“ pole just maailma kõige seksikam küsimus, aga veelgi ebaseksikam on see, kui mees teeb asju, mis tegelikult naisele ei meeldi.

5. Pane paika, mis sorti suhe see on – ja ära jäta vale muljet

Kui sa tahad juhusuhet või lihtsalt seksisõpra, siis nii ütlegi – selmet viia naine kohtingule ja jätta talle mulje, et sul on tõsisema suhte mõtted.

18 KOMMENTAARI

t
To 17:33 31. detsember 2018, 10:52
VANASTI ei tohtinud nimetadaIitsiks naisterahvast keda sa magatanud pole. Aga kellega oled, selle kohta ei olnud viisakas nii öelda ega sellest pasundada.
v
Võõpsu väkkev 31. detsember 2018, 07:27
Joba nakame lõpõtama ja sis peame nõks vahet, enne kui uvveste nõksõtama nakame.
Loe kõiki (18)

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
aare.kartau@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee