Tehnika

VIDEO | POLE PAHA: vaata, kuidas Tesla X haagisega reka lumisest kallakust üles veab (10)

Toimetas Vidrik Võsoberg, 3. jaanuar 2019, 21:12
Foto: Kuvatõmmis/Facebook/kconner5
Tesla Model X on muljetavaldava sooritusega masin: ühel päeval häbistab see kiirendusrajal teisi autosid ja järgmisel päeval aitab hiiglaslikku haagisega veokit lumisest kallakust üles vedada.

Jalopnik kirjutab, et alloleva video autor on Kyle Conner ja seda on jaganud isegi Elon Musk ise. Näeme, kuidas Tesla X lohistab edukalt märksa suuremat koormat kui tehaseandmetes lubatud 2300 kilo.

Millised rehvid video peakangelasel all on, pole teada, aga Jalopnik oletab, et talvekummid need pole – sest video on filmitud Põhja-Carolina osariigis Raleigh’i linnas, kus lumist talve reeglina palju pole.

Conneri teatel liikus Tesla „Slip Starti“ režiimis, mis ongi mõeldud andma pidamist libedatel pindadel nagu lumi. Ning kuigi näeme pukseerimisest vaid jupikest, väidab video autor, et sõiduauto vedas reka terve tee mäest üles.

10 KOMMENTAARI

s
Seesam Une 5. jaanuar 2019, 14:09
Mina vaatasin neid filmija jalajälgi (hea traktori muster kõnniteel) ja arvasin, et need kaks filmijat oleks kõvemad vedajad sellest elmost.
v
veokijuht 4. jaanuar 2019, 14:14
jajahh ja ameeriklael oleks lihtsam olnud veoratastele ketid peale visata kui paluda abi Tesla juhilt! Pigem on see reklaam! Lumega ja mäest üles..njahh!
Loe kõiki (10)