Suhted

NAISE AHASTAMA AJAV AVASTUS: mees otsib suhtlusportaalis teisi sekspartnereid (71)

Ohtuleht.ee, 11. märts 2019, 10:18
 PantherMedia/Scanpix
Naine avastas arvutist, et mees otsib suhtlusportaalist kaaslannasid, kellega aasal ja autos lõbutseda. Šokeeritud naine ei tea enam, kuidas olla ja elada. Kas küsida mehelt otse ja üritada suhet päästa? Või lüüa suhtele käega?

„Me suhe on olnud oma tõusude ja mõõnadega, aga kumbki pole meist tõenäoliselt isegi kaalunud, et võiks kunagi meie suhtele kriipsu peale tõmmata. Nüüd aga olen mina olukorras, kus ei tea enam, mida peaksin tegema,“ alustab oma kirja Õhtulehele 38aastane Kai (nimi muudetud).

„Mõne kuu eest hakkasin veebis üht aadressi kirjutama, kui automaatselt pakkus mulle hoopis teistsugust lehte. Ma klikkisin peale, kuid pidin šoki saama – tegu oli tutvumisportaaliga. Peale mu abikaasa ei saa see keegi teine olla, kes meie arvutist taolisele lehele minna võiks,“ meenutab Kai.

„Esiti tahtsin talle kõik näkku karjuda, aga õnneks ei olnud teda kodus. Ma sain rahuneda ja mõelda. Miks ta seda teeb? Ma ei leidnud esiti ühtegi vastust,“ räägib Kai, et pärast seda avastust muutus midagi nende suhtes.

Ju tajus seda muutust ka mees, sest edaspidi asus mees väga agaralt oma arvutis tehtud käike varjama.

Saatus ise mängis Kai õnneks kätte juhuse, kus ootamatult külla saabunud ämm mehe arvutist eemale tiris, mis jättis naisele võimaluse suuremat selgitustööd teha.

„Ta oli oma ema ootamatust külastusest nii hõivatud, et unustas end isegi sealt välja logida. Kui ma neid kirju ja sõnumeid seal lugesin... Ma ei suutnud esiti muud, kui teha nähtust pilti, haarata koer ja kodust põgeneda,“ kirjeldab Kai.

„Ta on seal portaalis suhelnud mitmete naistega. Kõik ta tekstid mõjusid nagu haleda vennikese nutulaul – ma ei saa piisavalt seksi ega eksperimenteerimist. Samas vandus ka neile naistele, et armastab oma peret ega taha meist (naisest ja lastest) loobuda. Meie sekselu on suhteliselt regulaarne, kuid tema on alati täitmatu olnud,“ lisab Kai.

„Ma pole siiani ühtegi sammu astunud, et sel teemal temaga rääkida, aga ka meie voodielu on palju jahedam. Kuidas ma saan end temaga hästi tunda, kui ta jahib minu kõrvalt veel teisi,“ on naine pettunud.

„Ma ei tea, kas ta on kellegagi kohtunud ja seksinud, sest sõnumitest ei saanud aru. Aga tean nüüd tema fantaasiaid – aasal, autos, keset linna, võõras abieluvoodis jne. Ma võin sellest kõigest isegi ju aru saada, aga kuhu jääb austus ja ausus minu suhtes?! Me oleme üle kümne aasta koos olnud ja pere loonud. Kui ta seda lugema juhtub, siis ma loodan, et ta tunneb end ära. Tule ja räägi minuga sellest ausalt,“ loodab Kai, et mees ise tema poole oma murede ja rumalustega pöörduks.

Mida teeksid sina sarnases olukorras? Kas püüda mõista? Või mõista hukka?!

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
aare.kartau@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee