Suhted

VALUS TÕDE: suhtlusportaalid kubisevad meestest, kes otsivad kõrvalsuhet ja seksi (84)

Ohtuleht.ee, 12. märts 2019, 10:20
 PantherMedia/Scanpix
Eile ilmus ühe naise murekiri selle kohta, kuidas ta mehe tegemistest suhtlusportaalis teada sai. Loomulikult see talle ei meeldinud. Täna avaldame Kairiti mure, kes kinnitab – suhtlusportaalis liigub massiliselt pereisasid, kes truudusetud on. 

„Kurb, aga asjad ongi nii. Suhtlusportaalis on hulganisti mehi, kes oma abikaasade ja sõbrataride kõrvale otsivad veel kedagi,“ kinnitab 32-aastane Kairit.

„Tüüpiline mees pakub varianti, et ta võtab su kusagilt autoga peale, et siis koos mõne järve äärde jalutama minna. Loomulikult tuleks enne või pärast seda leida aega ka seksiks. Mõni pakub, et haarab su lõuna ajal peale – kähkuka jõuab ju ikka teha! Ta nimelt õhtul ei saa, sest naine hakkaks kahtlustama. Väga konkreetsed ettepanekud. Nad ei pelga ka seda tunnistada, et kodus olevast naisest ja perest nad ei loobu, kuid ometigi on nad huvitatud seksist ilma kondoomita,“ hoiatab Kairit, et naistel ikkagi tasub kahtluse korral oma mehe tegemistel veebikeskkonnas silma peal hoida. 

„On olnud paar meest, kel praegu suhet pole, aga nende puhul teeb ettevaatlikuks see, et nad on liialt innukad. Kui juba enne kohtumist räägitakse lastest ja sellest, et asjaga on kiire... No ausalt – ma ei ole ju ainult mingi sünnitusmasin,“ leiab Kairit.

"Tahaks kedagi rahulikku, turvalist, enesekindlat ja hea huumorimeelega. Kedagi, kellega koos elu nautida ja pereks kasvada. Ma pole lootust kaotanud, aga kurb on, kui reaalsuses otsib pea iga teine ainult kõrvalsuhet..."

Millised on sinu kogemused suhtlusportaalides? Kas on võimalik leida sealt endale see üks ja õige?

84 KOMMENTAARI

t
to Max 17. märts 2019, 21:02
mul enne ei seisagi, kui pole tibile pappi andnud ja siis ta kuulub mulle, kõigi oma karvadega.
k
Korralik mees 17. märts 2019, 09:58
naisi on täis, kes otsivad mehi raha eest, kuna nad on vaesed ja otsivad lisa raha. Ei ole sõnu nende naiste kohta
Loe kõiki (84)

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
aare.kartau@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee